Search
Close this search box.

Webinář
14. 06. 2024, 10:00 – 11:30 h 

5/5

BLW a správná výživa:
Jak na vhodné složení stravy dítěte

Tápete ve vhodném načasování příkrmů, počtu jídel na den či velikosti porcí, které máte dítěti nabídnout? Nutriční terapeutka Nikola vás vybaví nezbytnými znalostmi pro plánování rodinného jídelníčku tak, aby z něj profitovali i nejmladší členové rodiny, protože přece #jimespolecne
Přehrát video

Co si z webináře odnesete?

Pod vedením zkušené nutriční terapeutky Nikoly Prokešové z @poradnaproni se dozvíte, jak podpořit správnou  výživu kojenců tak, abyste předcházeli rizikům, která jsou s metodou BLW někdy spojována (deficit energie, železa nebo DHA, nadbytek soli atd).

Získejte klíčové informace podle doporučení založených na aktuálních vědeckých studiích. Tento webinář je ideální volbou pro všechny, kteří hledají jasné a srozumitelné odpovědi na otázky týkající se časování příkrmů, počtu jídel na den a množství jídla, které byste dětem měli nabídnout.

Nezmeškejte šanci získat jedinečné a cenné rady přímo od spoluautorky úspěšné knihy Jíme společně!

Seznamte se s vhodným načasováním příkrmů
Ujistěte se, kdy je doporučeno zavedení pevných kousků do stravy
Zaměříme se na vhodné složení skladby stravy dítěte zejména do věku 12 měsíců
Zodpovíme si na otázku kolikrát denně kojenci jídlo nabízet a v jakých časech
Seznámíme se s vhodnou velikostí porce pro nejmenší děti
Podíváme se na významné živiny dětského věku

ZÁZNAM

Po skončení webináře budete mít možnost přístupu k záznamu po dobu 10 dní (ode dne jeho zveřejnění). Což znamená, že i kdybyste se nemohli zúčastnit živého vysílání, neztratíte příležitost shlédnout si ho později.

BONUS

Ukázka skladby jídel

Nebuďte zmatení informacemi na internetu - učte se od profesionálů a získejte důvěru ve vlastní schopnosti péče o zdraví vaší rodiny.

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDE

Mgr. Nikola Prokešová

Nutriční terapuetka

Nutriční terapeutka, certifikovaná laktační poradkyně, odbornice na výživu dětí krmících se metodou BLW, spoluautorka knihy Jíme Společně

Výživu vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Má bohatou poradenskou praxi a také aktivně svoji zkušenosti předává studentům nutriční terapie. Mimo interní úvazek ve škole má soukromou nutriční poradnu @poradnaproni. Více jak 5 let se věnuje zejména tématu výživy kojenců a batolat. Její práce je založena na vědeckých poznatcích a doporučeních odborných organizací. Tato doporučení se snaží předávat takovým způsobem, aby byly srozumitelné a využitelné v každodenním životě.

Do webináře zbývá

Dní
Hodiny
Minuty

BLW a správná výživa dětí

Webinář - 14. 06. 2024, 10:00 - 11:30 h
290
  • V ceně webináře je také 10-ti denní záznam, který bude přístupný ve vašem uživatelském účtu.